ferizaj 1533108110 7827949.png1  560x347 - Përleshje masive në Ferizaj, publikohen pamjet

Mbrëmë në Ferizaj raportohet të ketë ndodhur një përleshje, shkruan Express.
Akoma nuk dihen shkaqet se pse ka ndodhur kjo përleshje.

Mirëpo, pamjet shfaqin qartë disa persona të cilët përleshen mes vete.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në orët e vona.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.