120015778 264501208009473 8469577597415918145 n 768x576 1 560x416 - Protestë para Qeverisë kundër vrasjes së grave, ndërhynë Policia

Disa qytetarë kanë dalë para Qeverisë së Kosovës për të protestuar.

Kjo po bëhet kundër vrasjes së grave.

Protestën në fjalë e ka organizuar grupi “Republikë”.

Ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe Policia e Kosovës që po u kërkon të shpërndahen.

Megjithatë, protestuesit nuk kanë respektuar këto urdhëra gjë që bëri policinë t’ua marr letërnjoftimet.

119889833 663474797637758 4926264008548694829 n 768x1024 1 - Protestë para Qeverisë kundër vrasjes së grave, ndërhynë Policia

119962936 373231560518450 6402767695332128857 n 768x432 1 - Protestë para Qeverisë kundër vrasjes së grave, ndërhynë Policia

119894761 816696619101288 3716409391214246020 n 768x1024 1 - Protestë para Qeverisë kundër vrasjes së grave, ndërhynë Policia

119963319 422952422019704 6204574662264985617 n 768x1024 1 - Protestë para Qeverisë kundër vrasjes së grave, ndërhynë Policia

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.