google 1538144789 75977911 560x347 - Qe çka kërkojnë shqiptarët më së shumti në Google

Nëse dëshirojmë të gatuajmë, të kërkojmë ndonjë informatë apo ndonjë gjë tjetër atëherë kërkimi në Google është gjëja e parë që na shkon ndërmend.
Një kërkim i thjeshtë në këtë aplikacion me “Qysh Me” na dalin përpara gjërat që shqiptarët kanë kërkuar më së shumti.

Gjërat e para që dalin janë më të ndryshme si: “Qysh me” gjet nuse me letra, qysh me gjet passwaorda në Facebook, qysh me gatu, qysh me bo pare e qysh me gjet Iphone.

Si duket këto janë disa nga prioritetet e shqiptarëve kur kërkojnë diçka në makinën kërkuese më të madhe në botë.

Madje ka edhe gjëra banale që dalin nëse shkruajmë “Qysh me”.

qysh me - Qe çka kërkojnë shqiptarët më së shumti në Google

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.