qeska cokollate me portokall 560x416 - Qeska çokollate me portokall
qeska cokollate me portokall - Qeska çokollate me portokall

Këtë desert askush nuk do të mund harrojë, si për dukjen, ashtu edhe për shijen që ka!

Ngjishni brumin e zakonshëm për palapeta, vetëm shtoni dy lugë kakao.

Piqni, dhe në mes të palapetës qitni një lugë të plotë krem çokollate dhe disa copë të prera portokalli.

Mblidheni palapetën ashtu që të bëni në formë qeske si në fotografi, dhe lidhni me shirit të kores së bluar të portokallit paraprakisht në rende, transmeton Telegrafi.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.