retrospektive dukja krejt ndryshe e reperit noizy ne vitin 20031 560x416 - Retrospektivë: Dukja krejt ndryshe e reperit Noizy në vitin 2003

Reperi i njohur shqiptar, Noizy, është shumë i pëlqyer anë e mbanë trevave shqiptare për këngët e tij.

Ai është një prej personazheve më të ndjekur nga fansat edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Noizy ka vendosur të publikojë për fansat një fotografi të realizuar shumë vite më parë.

Bëhet fjalë për një imazh të vitit 2003, ku reperi dukej shumë më ndryshe nga sot.

Lexo po ashtu:

q

Në atë kohë, ai mbante baluke në kokë, dhe kishte një stil krejt tjetër nga ai i ditëve të sotme.

Ndër vite, Noizy u avancua shumë, duke u bërë me kalimin e kohës, një prej reperëve më me ndikim në skenën shqiptare.

Projekti i tij i fundit muzikor mbetet kënga “A don love”, në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, e cila u prit mirë nga fansat e të dyve. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.