rita ora do te jete pjese e shfaqjes se victorias secret 560x416 - Rita Ora do të jetë pjesë e shfaqjes së “Victoria’s Secret”

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, po vazhdon të prek majat e sukseseve në tregun ndërkombëtar.

Ajo ka bërë të ditur se më 23 nëntor, do të publikojë albumin e saj më të ri “Phoenix”, njëherësh të dytin në karrierën e saj.

Përveç albumit dhe këngëve të reja, Ora po vazhdon të jetë aktive dhe e kërkuar edhe nëpër evente të mëdha botërore.

rita ora do te jete pjese e shfaqjes se victorias secret - Rita Ora do të jetë pjesë e shfaqjes së “Victoria’s Secret”

Rita Ora (Foto: Tim P. Whitby/Tim P. Whitby/Getty Images/Guliver)

Së fundmi, Rita ka konfirmuar se do të jetë pjesë e një nga shfaqjeve të “Victoria Secret”, në dhjetor të këtij viti.

Lexo po ashtu:

“Rita merr qytetin e New Yorkut! Unë do të performoj në shfaqjen e ‘Victoria Secret’ më 2 dhjetor, duke do të performoj në Ditën e Falënderimeve të Macys më 22 nëntor – një ditë para se albumi im i ri ‘Phoenix’ të vijë”, ka shkruar Rita në një fotografi të publikuar në Instagram.

E njëjta, ka qenë mjaft e suksesshme muajve të fundit me këngën e saj më të re “Let you love me”, e cila është pjesë e albumit.

Kjo këngë po vazhdon njëherësh që të qëndrojë lart në top listat britanike dhe amerikane. /Telegrafi/

rita ora do te jete pjese e shfaqjes se victorias secret 1 - Rita Ora do të jetë pjesë e shfaqjes së “Victoria’s Secret”

Rita Ora (Foto: Tim P. Whitby/Tim P. Whitby/Getty Images/Guliver)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.