rita ora duket shik ne eventin e onygo ndersa feston kontraten e re me marken gjermane 560x416 - Rita Ora duket shik në eventin e “Onygo”, ndërsa feston kontratën e re me markën gjermane

Ajo po vazhdon të promovojë këngën e saj të re “Let you love me” anë e mban botës.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora pati një paraqitje të shkëlqyer të premten në eventin “I’ts a girls thing”.

Ky event është organizuar nga marka gjermane Onygo, me të cilën Rita ka nënshkruar kontratë për linjën e saj të re të produkteve kozmetike.

rita ora duket shik ne eventin e onygo ndersa feston kontraten e re me marken gjermane - Rita Ora duket shik në eventin e “Onygo”, ndërsa feston kontratën e re me markën gjermane

27-vjeçarja dukej elegante dhe shik, veshur me një kostum blu të errët, me vija të bardha.

Lexo po ashtu:

Flokët e bardha dhe të prera shkurt, i dhanë një pamje edhe më tërheqëse këngëtares shqiptare.

rita ora duket shik ne eventin e onygo ndersa feston kontraten e re me marken gjermane 1 - Rita Ora duket shik në eventin e “Onygo”, ndërsa feston kontratën e re me markën gjermane

Ditë më parë, ajo ishte gjithashtu e pranishme në mbrëmjen e Halloweenit, të organizuar nga Organizata më e madhe e fëmijëve në botë, UNICEF.

Rita ka qenë një akt popullor në ditët e fundit, ndërsa ajo u paraqit në Ballkanin e Halloween të UNICEF në Shtëpinë e Bankave në Londër të martën në mbrëmje.

rita ora duket shik ne eventin e onygo ndersa feston kontraten e re me marken gjermane 2 - Rita Ora duket shik në eventin e “Onygo”, ndërsa feston kontratën e re me markën gjermane

Në të njëjtën kohë, Ora i ka njoftuar fansat edhe me datat e koncerteve për vitin 2019, duke treguar se do të jetë gjithandej për të kënduar për ta.

Data 23 nëntor është përcaktuar për lansimin e albumit të saj më të ri “Phoenix”, i cili vjen pas një mungese të gjatë gjashtë vjeçare të artistes në mungesën e prurjeve të albumeve. /Telegrafi/

rita ora duket shik ne eventin e onygo ndersa feston kontraten e re me marken gjermane 3 - Rita Ora duket shik në eventin e “Onygo”, ndërsa feston kontratën e re me markën gjermane

Rita Ora (Foto: Tim P. Whitby/Tim P. Whitby/Getty Images/Guliver)