rita ora flet per albumin e ri do te permbaj kenge te padegjuara dhe disa hite 560x416 - Rita Ora flet për albumin e ri: Do të përmbaj këngë të padëgjuara dhe disa hite

Rita Ora është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon me sukses të bëjë karrierë duke sjell këngë të reja dhe mbajtur koncerte anembanë globit.

Biondina ka dhënë një intervistë për televizionin e mirënjohur të muzikës, MTV, ku ka treguar për planet e së ardhmes.

rita ora flet per albumin e ri do te permbaj kenge te padegjuara dhe disa hite - Rita Ora flet për albumin e ri: Do të përmbaj këngë të padëgjuara dhe disa hite

Ndër të tjerash, 27-vjeçarja ka zbuluar se është duke punuar në albumin e ri, ku do të përfshihen disa këngë që tashmë i ka publikuar, por edhe disa sosh të padëgjuara.

“Jam duke punuar shumë në albumin tim më të ri. Do të ketë këngë të reja të padëgjuara, por edhe disa që tashmë kanë arritur suksese. Jam e lumtur me punën që kemi bërë si ekip”, ka pohuar Rita për MTV-në.

Ora së fundi ishte pjesë e një koncerti në shtetin e Gjibraltarit teksa në disa raste publiku ka kënduar së bashku me këngëtaren tonë.

Ndryshe, Rita ka paralajmëruar se do të mbajë edhe disa koncerte gjatë këtij viti në Amerikë si dhe Evropë. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.