Kida TiranC3AB01 560x416 - Rita Ora sapo u ngjit në skenë, këtu mund ta ndiqni – LIVE

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Rita Ora tashmë është ngjitur në skenë.

Tashmë ju mund ta shikoni atë direkt në videon më poshtë:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.