ronaldo flet pas akuzave per perdhunim e verteta do te dal ne shesh 560x416 - Ronaldo flet pas akuzave për përdhunim: E vërteta do të dal në shesh
ronaldo flet pas akuzave per perdhunim e verteta do te dal ne shesh - Ronaldo flet pas akuzave për përdhunim: E vërteta do të dal në shesh

Cristiano Ronaldo ka folur për skandalin që në kohën e fundit është i lidhur për akuzat në lidhje me përdhunim.

Modelja Kathryn Mayorga, 34-vjeçare, e ka akuzuar sulmuesin e Juventusit se e kishte përdhunuar më vitin 2009 në një hotel në Las Vegas.

33-vjeçari ka folur 24 orë para përballjes me Manchester Unitedin.

“E di që jam shembull brenda dhe jashtë fushës”.

“Gjithmonë qesh, jam njeri i lumtur. Luaj në një klub fantastik, kam familje fantastike. Kam katër fëmijë, jam i shëndoshë – kam gjithçka, andaj tjerat nuk më pengojnë”.

“Nuk do të gënjej për situatën. Jam shumë i lumtur. Avokatët e mi janë të sigurt dhe sigurisht edhe unë”.

“E shijoj futbollin, jetën time. Kam njerëz që kujdesen për jetën time dhe sigurisht e vërteta gjithmonë del në rend të parë”, ka thënë Ronaldo.

Ka qenë gazeta gjermane ‘Der Spiegel’, që e ka publikuar lajmin dhe se shkruante se modelja ishte paguar 375 mijë dollarë për të heshtur. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.