salma hayek behet perkohesisht bionde fansat e keshillojne te mos e nderroj ngjyren e flokeve 560x416 - Salma Hayek bëhet përkohësisht bionde, fansat e këshillojnë të mos e ndërroj ngjyrën e flokëve

Salma Hayek është e njohur për flokët e gjata të zeza të zeza.

Aktorja 52-vjeçare ka befasuar të gjithë me fotografitë e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka publikuar një imazh në llogarinë personale në Instagram teksa shihet të ketë ngjyrosur flokët me ngjyrë të bardhë.

salma hayek behet perkohesisht bionde fansat e keshillojne te mos e nderroj ngjyren e flokeve - Salma Hayek bëhet përkohësisht bionde, fansat e këshillojnë të mos e ndërroj ngjyrën e flokëve

Në fakt, ajo ka treguar se këtë ndryshim e ka bërë vetëm për xhirimet e një filmi më të ri hollivudian.

“Duke eksperimentuar me pamjen e re për një film të ri i. Ne vendosëm të shkonim në një drejtim tjetër, por mendova se këtë moment duhet ta ndaja me ju”, ka shkruar ndër të tjera Hayek.

Lexo po ashtu:

Admiruesit ishin të kënaqur me pamjen e re të Salma dhe e këshilluan që tani e tutje të mbaj këtë ngjyrë të flokëve.

Ndryshe, Hayek me këtë pamje do ta shohim gjatë vitit të ardhshëm kur në ekranet e mëdha të kinemave do të shfaqet filmi ” The Hummingbird Project”. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.