geta beqa me pushime luksoze ne miami 560x416 - Geta Beqa me pushime luksoze në Miami
geta beqa me pushime luksoze ne miami - Geta Beqa me pushime luksoze në Miami

Getta Beqa është një prej sportisteve më të dalluara shqiptare të bodybuildingut.

Ajo ka pasur një vit të jashtëzakonshëm duke rrëmbyer trofe të shumtë anembanë globit.

Pas shumë aktivitetesh dhe angazhimesh, duket se ka ardhur koha për pak relaksim të gjakovares.

Pas New Yorkut, biondina ka vazhduar me pushime në shtetin e Floridës, përkatësisht në bregdetin e Miamit.

Bukuroshja kohë pas kohe po sjell edhe imazhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet se po bën pushime luksoze.

Lexo po ashtu:

Beqa ka publikuar fotografi të ndryshme, të tilla, si një fluturim me helikopter dhe imazhe të tjera.

Ndryshe, Gettën do ta shohim edhe në disa të tjera ndërkombëtare gjersa Berishën në projekte të tjera. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.