skivi do te doja te ktheheshin skillz vetem per te treguar se cfare eshte hip hopi 560x416 - Skivi: Do të doja të ktheheshin Skillz vetëm për të treguar se çfarë është hip-hopi
skivi do te doja te ktheheshin skillz vetem per te treguar se cfare eshte hip hopi - Skivi: Do të doja të ktheheshin Skillz vetëm për të treguar se çfarë është hip-hopi

Skivi ka qenë mysafir në rubrikën Çitja pikëPrive, ku iu është përgjigjur disa pyetjeve interesante.

Një ndër to ka qenë se përse do ta kthente grupin Skillz (pjesë e të cilit ka qenë së bashku me Ledri Vulën).

[embedded content]

Ndërsa përgjigja e reperit ishte: “Do të doja të ktheheshin Skillz vetëm për të treguar se çfarë është hip-hopi”.

Lexo po ashtu:

Ai ka thënë se nga repertori i tij nuk do ta fshinte asnjë këngë që ka realizuar deri më tani.

[embedded content]

Visar Shala ka thënë se do ta refuzonte bashkëpunimin me Ledrin dhe Getin, për arsye se me ta ka bërë bashkëpunime në të kaluarën.

“Një bashkëpunim me Ledrin dhe Getin do ta refuzoja, sepse bashkëpunim tashmë kemi”, ishte përgjigja e reperit.

Kujtojmë që Skivi ka qenë pjesë e grupit Skillz me Ledri Vulën, ndërsa ka qenë edhe pjesë e labelit BabaStars të Getoar Selimit.

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.