pal lekaj 1530646000 70057841 560x347 - Sot fillojnë punimet në rrugën Varosh-Gërlicë

Minstria e Infrastrukturës njoftoi se sot do të fillojnë punimet në ndërtimin rrugës Varosh- Gërlicë në Ferizaj

Ceremonia fillimit të punimeve të rrugës Varosh-Gërlicë, do të mbahet në Varosh, me fillim nga ora 11:00.

“Ministria e Infrastrukturës, mbetet e përkushtuar në realizimin e projekteve infrastrukturore në interes të qytetarëve të vëndit tone”, thuhet në njoftim.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.