t 41 560x416 - Sulm në Ferizaj, e godet me tullë në kokë

I dyshuari në arrati
Mbrëmë është sulmuar fizikisht një person duke u goditur fillimisht me tullë në kokë e pastaj edhe me mjet të mprehtë në trup nga një person i panjohur.

Sipas Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:55 në rrugën “Gjon Sereqi” në Ferizaj.

“I dyshuar dhe i pa njohur i cili mbante kapelë në kokë e më pas është larguar në drejtim të pa njohur”, thuhet në raportin e policisë.

Policia njofton se rasti i proceduar mbetet nën hetime.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.