w 38 560x416 - Sulmohet fizikisht një femër në Ferizaj
Një person është arrestuar të shtunën në Ferizaj pasi ka sulmuar fizikisht dhe lënduar viktimën femër thuhet në raportin policor.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, shkruhet në raport

Gjithashtu me vendim të prokurorit  të dyshuarit i është caktuar masa e paraburgimit për 48 orë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.