w 38 560x416 - Sulmohet fizikisht një femër në Ferizaj
Një person është arrestuar të shtunën në Ferizaj pasi ka sulmuar fizikisht dhe lënduar viktimën femër thuhet në raportin policor.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, shkruhet në raport

Gjithashtu me vendim të prokurorit  të dyshuarit i është caktuar masa e paraburgimit për 48 orë.