auto thika15287091241528709150 560x416 - Therje me thikë në Kaçanik

Një person nga Kaçaniku është therur mbrëmë me thikë në rrethana të panjohura dhe sipas tij nga persona të panjohur.

Sipas Policisë viktima është dërguar në spitalin e Ferizajt.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.