000 4 714x4201 560x416 - Trashësia e borës në Kaҫanik arrin në 15 centimetra

Në fshatni Duraj i komunës së Kaçanikut bora ka arritur në 15 centimetra. Ndërkohë mot i ftohtë po mban në gjithë Kosovës, shi e borë po bie në plot zona.

000 31 - Trashësia e borës në Kaҫanik arrin në 15 centimetra

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.