dennt 1 750x4211 560x416 - U godit nga vetura në Ferizaj, vdes në QKUK shtetasja e Shqipërisë

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Ferizaj ku vetura ka goditur një këmbësore. Viktima ka ndërruar jetë në QKUK pas plagëve të marra nga aksidenti

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në rrugën Rexhep Bislimi në Ferizaj, ku i dyshuari ka goditur me veturën e tij këmbësoren shtetase të Shqipërisë.

Viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor ku edhe ka ndërruar jetë nga plagët e marra në aksident.

Me urdhër të prokurorit, vozitësi është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.