auto vdekje e dyshimte15756281901 560x416 - Vdekje e dyshimtë në Ferizaj, një person gjendet pa shenja jete

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur para dy ditëve në Ferizaj.

Prokuroria përmes një njoftimi ka bërë të ditur se rreth orës 16:40 në këtë komunë, një person i moshës 81 vjeçare është gjetur pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë i të ndjerit dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë për autopsi.

Detaje tjera rreth rastit nuk janë dhënë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.