ferizaji1 560x416 - Vdes një 33-vjeçar në Ferizaj, policia nis hetimet

Një rast i rëndë ka ndodhur sot në një familje në “Prelez i Jerlive” në Ferizaj, ku një 33-vjeçar është gjetur pa shenja jete, në shtëpinë e tij.

Nga Emergjenca kanë bërë të ditur se i ndjeri u gjet nga vëllai i tij, pa shenja jete në shtëpi. Ai u trondit kur e gjeti atë të shtrire në tokë dhe njoftoi menjëherë Policinë e Autoambulacën.

Sinjali raporton se vdekjen e të riut e ka konfirmuar ekipi i mjekëve që ka dalë në vendin e ngjarjes.

Ajo që dihet deri më tani është se me urdhër të Prokurorit të Shtetit, është iniciuar rasti “Hetim mbi vdekjen” për t’u zbardhur rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.