fk90321fk232f3 560x416 - Ngjarja e dhimbshme për familjen Murati, ky është 33-vjeçari që u gjet pa shenja jete nga vëllai i tij

Gazeta Sinjali raportoi pak më parë për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur sot, në një shtëpi në rrugën “Prelez i Jerlive” në Ferizaj, ku një 33-vjeçar është gjetur pa shenja jete.

Sinjali mëson se bëhet fjalë për Visar Muratin, vdekja e të cilit tronditi familjen, e sidomos vëllain e tij që e gjeti të shtirë në tokë dhe pa shenja jete në shtëpinë e tyre.

Vdekjen e të riut e ka konfirmuar ekipi i mjekëve që ka dalë në vendin e ngjarjes.

Ajo që dihet deri më tani është se me urdhër të Prokurorit të Shtetit, është iniciuar rasti “Hetim mbi vdekjen” për t’u zbardhur rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Ferizaj24 do t’iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.