Duetet vëlla e motër janë gjithnjë të veçanta dhe priten mirë nga publiku.

I tillë është bashkëpunimi më i ri mes Leutrim dhe Leunora Llozhanit.

Lexo po ashtu:

Dyshja nga Kamenica kanë publikuar këngën e tyre më të re, me titull “Më premto”.

Kënga është baladë dashurie, dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

vella e moter leunora e leutrim llozhani publikojne kengen e re me premto - Vëlla e motër, Leunora e Leutrim Llozhani publikojnë këngën e re “Më premto”

Foto: YouTube

Ana vizuale e projektit i është besuar M Production.

Leutrimi dhe Leunora janë mjaft të pëlqyer nga fansat për muzikën e tyre, gjersa nuk mungojnë edhe me pjesëmarrje në koncerte e mbrëmje të shumta muzikore.

Në muajt në vazhdim, ata pritet të prezantojnë për fansat edhe disa projekte tjera të reja. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.