linda halimi ne poza atraktive ve ne pah te pasmet - Linda Halimi në poza atraktive vë në pah të pasmet

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, muaj më parë publikoi klipin e ri “Murda”.

Kjo këngë u prit mirë nga fansat e saj, gjersa së fundmi këngëtarja ka nisur punën për këngën tjetër.

[embedded content]

Linda është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Jo të pakta janë rastet kur 29-vjeçarja publikon edhe ndonjë fotografi provokuese për fansat e saj.

Lexo po ashtu:

Një të tillë, Halimi e ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar mjaft atraktive në një fustan të bardhë të shkurtër kombinuar me një palë çizme me viza të kuqe.

Këngëtarja ka vënë në pah të pasmet e saj, duke pozuar me këmbët lart, me ç’rast ka bërë që edhe fotografie të komentohet në masë të madhe nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.