Shiriti i policise 780x439 11 560x416 - Vetëvritet një person në Doganaj të Kaçanikut

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vetëvrasjes në fshatin Doganaj në Kaçanik.

Rasti ka ndodhur të martën në ora 06:42.

“Vetëvrasje- Doganaj, Kaçanik, 06.04.2021 – 06:42. Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Vdekja e viktimës e ka konstatuar mjeku”, thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës i është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.