skijatori 1548571148 17421571 560x347 - Video e frikshme: Ja si i kishte shpëtuar vdekjes skiatori nga Ferizaj në Brezovicë

Adonis Sejdiu, një skiator nga Ferizaj gjatë vitit 2015 kishte arritur të shpëtojë për mrekulli pas një orteku në Brezovicë.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, Sejdiu shihet teksa shpëton mrekullisht nga një ortek me përmasa të vogla në vendin turistik kosovar.

Ai ishte rrëzuar nga një shkëmb i lartë rreth 7-8 metra, por shpëtoi pa lëndime.

Ndryshe, Adonisi është tifoz i sporteve ekstreme.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.