vendi ngj 1527515807 64241661 560x347 - Video-Pamje të rënda, momenti kur autobusi përplas veturat në një lokal

Një autobus i linjës Prishtinë – Ferizaj, rreth orës 15:00, ka pësuar një aksident gjatë ditës së sotme në fshatin Lugagji, me ç’rast kanë humbur jetën dy persona si dhe një tjetër është lënduar rëndë.

Ferizaj24 ka siguruar videon ku shihet se si autobusi ka hyrë në një pompë të derivateve.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.