vildane zeneli vjen me fotografi te reja provokuese te realizuara ne plazh 560x416 - Vildane Zeneli vjen me fotografi të reja provokuese të realizuara në plazh
vildane zeneli vjen me fotografi te reja provokuese te realizuara ne plazh - Vildane Zeneli vjen me fotografi të reja provokuese të realizuara në plazh

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, vazhdon të jetë një prej femrave më të komentuara në media.

Së fundmi, ajo ka realizuar disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive dhe provokuese.

Kësaj here, modelja e njohur ka pozuar me bikini në plazh, duke vënë në pah format trupore të lakmueshme.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat në Instagram nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Vildane Zeneli së fundmi u përfol edhe për pjesëmarrjen në klipin e ri “Maria” të Tunës dhe Seven Saraqit.

Ajo pati një paraqitje ‘të nxehtë’ së bashku me Tunën, duke rrëmbyer në masë të madhe vëmendjen me performancën e tyre provokuese.

Modelja Zeneli është gjithashtu një prej femrave shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.