auto unnamed 21488892819 560x416 - Vjedh veturën, arrestohet

Policia ka arrestuar dje një person tek rrethi i stacionit të autobusëve në Prishtinë , pasi që i njëjti është kapur duke vjedhur një veturë.

Viktimës vetura i është kthyer, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit dërgohet për 48 orë në qendrën e mbajtjes.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.