unnamed 4 4 730x4401 560x416 - Vjedhin ari e para në një shtëpi në Ferizaj - Nuk kapen të dyshuarit

Një person në Ferizaj ka raportuar në Polici se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij me ç ‘rast kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme.

Njësitë policore kompetente janë në hetim të rastit.

Rasti ka ndodhur para 2 diteve

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.