screenshot 1 1535357907 88145551 560x351 - Vogëlushja vallëzon në shi, videoja e saj bëhet hit në internet

Videoja e një vogëlusheje, e publikuar në rrjete sociale, është bërë hit gjatë këtyre 24 orëve.
Në video, vogëlushja e talentuar shihet duke vallëzuar në mes të shiut.

Pavarësisht se binte shi shumë, vogëlushja nuk ndalonte duke vallëzuar në rrugë.

Shikojeni videon e saj:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.