wiz khalifa ka gati nje album rnb 560x416 - Wiz Khalifa ka gati një album RnB
wiz khalifa ka gati nje album rnb - Wiz Khalifa ka gati një album RnB

Wiz Khalifa do të bëhet shumë shpejt RnB sensacion.

Reperi po punon në atë që është albumi i tij i parë RnB.

Gjatë një interviste për “The Cruz Show”, bosi i Taylor Gang pranoi se ai po bën gati 20 këngë për projektin e radhës, që konsiston i tëri me të duke kënduar.

“Albumi im i ardhshëm është i gjithi duke kënduar. Unë tashmë kam arritur të bëj 20 këngë”, u shpreh Wiz.

Ai është aq serioz për projektin sa që ka angazhuar një trajnere vokali.

[embedded content]

“Ajo është një prej më të mirave në këtë lojë. Ajo më mësoi ca gjëra që as unë nuk i kam ditur për zërin tim”, u shpreh Khalifa.

Albumi i ri i tij do të ndjekë projektin e fundit “Rolling Papers 2”, që u lansua në korrik dhe debutoi në vendin e dytë në Billboard 200.

/Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.