zhduket1 560x358 - Zhduket një djalë në Ferizaj

Një grua nga Ferizaj ka njoftuar se djali i saj nuk është dukur në shtëpi që nga data 5 nëntor.

Sipas njoftimit të policisë, gruaja ka njoftuar se djali i saj ka dalë nga shtëpia me këtë datë dhe nuk e dinë vendndodhjen e tij.

Policia është duke hetuar rastin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.