47688454 362788511162789 8994084331584487424 n1 480x416 - Zjarr në qytetin e Ferizajt

Sot në ora 16 e 20 është lajmëru për një zjarr në rrugën Vëllezërit Gërvalla.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Zjarrfikësit dhe e kanë shuar zjarrin. Edhe pse ka qenë rrezik sepse ka pas një bombolë të gazit.

47688454 362788511162789 8994084331584487424 n1 1 - Zjarr në qytetin e Ferizajt

47127712 590618644705277 1391510580031913984 n1 - Zjarr në qytetin e Ferizajt

48046853 1058708997671185 3172092953099239424 n1 - Zjarr në qytetin e Ferizajt48252731 318780468724012 1515448209319657472 n1 - Zjarr në qytetin e Ferizajt
48247074 578217065963033 4691604381869539328 n1 - Zjarr në qytetin e Ferizajt

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.