Loading...

Sot në ora 16 e 20 është lajmëru për një zjarr në rrugën Vëllezërit Gërvalla.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Zjarrfikësit dhe e kanë shuar zjarrin. Edhe pse ka qenë rrezik sepse ka pas një bombolë të gazit.


 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.