3 - 2Ton së shpejti në duet me Labinot Tahirin

Dyshja e madhe muzikore nga Ferizaji po bën gati një bashkëpunim të ri.

Janë 2Ton dhe Labi që tashmë kana paralajmëruar projektin e ri të tyre.

1 300x164 - 2Ton së shpejti në duet me Labinot Tahirin

Projektin e ka konfirmuar producenti, Shkumbin Nebihu, i cili në Instagram paralajmëroi një projekt nga dyshja.

“Së shpejti”, ka shkruar Bini në rrjetin social Instagram.

2 300x175 - 2Ton së shpejti në duet me Labinot Tahirin

Dyshja edhe më parë kanë ditur që të realizojnë hite dhe këtë e kanë bërë në disa projekte.

2Ton dhe Labi njihen për miqësinë që kanë, pasi që vijnë edhe nga i njëjti qytet.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.