FB IMG 15878274464751 560x416 - Agim Aliu: Ferizajasit nuk do ta ndërprejnë më ecjen deri tek Xhamia e Kisha

Ferizajasit nuk do ta ndërprejnë më ecjen deri tek Xhamia e Kisha. Trotuari që po rregullojmë bashkë me drunjtë që do të mbjellim, nga aty e deri tek Teatri “Adriana” rrit lakoren e ecjes e rivitalizon atë zonë për biznesin, për ta kthyer në rrugë model e punë shembull në infrastrukturën e qytetit, ka shkruar i pari i Ferizajt, Agim Aliu.

FB IMG 15878274586791 - Agim Aliu: Ferizajasit nuk do ta ndërprejnë më ecjen deri tek Xhamia e Kisha

FB IMG 15878274393461 - Agim Aliu: Ferizajasit nuk do ta ndërprejnë më ecjen deri tek Xhamia e KishaFB IMG 15878274345201 - Agim Aliu: Ferizajasit nuk do ta ndërprejnë më ecjen deri tek Xhamia e Kisha

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.