195495021 4358409217543830 7257552444792125802 n1 560x416 - Agim Aliu: Talentët e rinj do ta kenë pas gjithmonë mbështetjen tonë.

Nxënëset e ShFMU “Jeronim de Rada”, Kampione të Kosovës në Basketboll
Triumfet e të rinjve padyshim se na gëzojnë edhe ne. Sot, prita ekipin triumfues të basketbollit (vajzat), nga shkolla elitë “Jeronim de Rada”, bashkë me drejtuesit e shkollës, për t’i përgëzuar për titullin e Kampionit në Basketboll në Ligën e Sportit Shkollor të gjithë Kosovës, ngjarje që u organizua për herë të parë nga Federata e Sportit Shkollor të Kosovës dhe ku ekipi që prita sot, përveç titullit kampion, rrëmbeu edhe titullin e lojëtares më të mirë.
Pa më të voglin dyshim, talentët e rinj do ta kenë pas gjithmonë mbështetjen tonë.

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.