agnesa vuthaj turistja e lumtur ne perlat e portugalise 560x416 - Agnesa Vuthaj, turistja e lumtur në perlat e Portugalisë
agnesa vuthaj turistja e lumtur ne perlat e portugalise - Agnesa Vuthaj, turistja e lumtur në perlat e Portugalisë

Agnesa Vuthaj padyshim që është një prej bukurosheve që i reziston kohës dhe modës.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale me imazhet dhe videot që sjell shpesh, dhe që bëhen temë e mediave rozë shqiptare.

Zeshkania gjatë këtij viti pati angazhime të shumta ku së fundi debutoi edhe në Javën e Modës në New York të SHBA-ve.

Pas shumë angazhimeve rreth biznesit me çanta dhe aksesorë të ndryshëm me emrin e saj, 32-vjeçarja po shijon edhe bukuritë e shtetit portugez.

Istogasja ka sjell një numër të fotografive në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e hareshme si kurrë më parë.

Lexo po ashtu:

“Pasditja në Cascais të Portugalisë. Turiste e lumtur”, ka shkruar me këtë rast Vuthaj.

Ndryshe, Agnesën do ta shohim në projekte të tjera të modës gjatë muajve në vazhdim. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.