macja u be ylli i nje pasarele turke levizi krahas modeleve qe parakalonin video 560x416 - Macja u bë ylli i një pasarelë turke, lëvizi krahas modeleve që parakalonin (Video)
macja u be ylli i nje pasarele turke levizi krahas modeleve qe parakalonin video - Macja u bë ylli i një pasarelë turke, lëvizi krahas modeleve që parakalonin (Video)

Të pranishmit në një pasarelë që u zhvillua në Stamboll të Turqisë, mbeten të habit me një mace të shoqërueshme, që qëndroi për një kohë në skenë.

Ajo në fakt u bë ylli i shfaqjes së modës, pasi lëvizi krahas modeleve që parakalonin të veshura me rrobat e fundit të një shtëpie të modës, transmeton Telegrafi.

Prania e kafshës së shoqërueshme në pasarelë, iu ka pëlqyer shumë shikuesve të një llogarie në Instagram, që e pëlqyen më se 260 mijë herë.

Kjo i ka ndihmuar shumë kreatorit që t’i popullarizohen edhe veshjet, që deri më atëherë nuk kishte pasur ndonjë emër të madh në industri. /Telegrafi/

[embedded content]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.