34984617 2136044893294275 5968700658088411136 n 560x416 - Aksident i rëndë në rrugën Rexhep Bislimi, ka të lënduar

Sod me datë 25.06.2018 rreth orës 10:30 në rrugën “Rexhep Bislimi” ka ndodhur një aksident komunikacioni i rëndë.

Ku në këtë aksident më së shumti është lënduar një këmbësor.

Këmbesori i lënduar është dërguar menjëher në emergjencën e Spitalit ku dhe është duke u trajtuar.

Në këtë aksident mes dy veturave ka edhe dëme materiale ndërsa ende nuk ka informat rreth lëndimeve të drejtuesve të veturave./Ferizaj24

34984617 2136044893294275 5968700658088411136 n 1 - Aksident i rëndë në rrugën Rexhep Bislimi, ka të lënduar

36187845 2136044926627605 3118917860655628288 n - Aksident i rëndë në rrugën Rexhep Bislimi, ka të lënduar

36189052 2136044903294274 3938821078738010112 n - Aksident i rëndë në rrugën Rexhep Bislimi, ka të lënduar

sds - Aksident i rëndë në rrugën Rexhep Bislimi, ka të lënduar

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.