6fda074b c210 4ef9 9be8 bca91a4abad91 560x360 - Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur në mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Lexues të Express kanë dërguar fotografi ku shihet një person i shtrirë në tokë.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur policia si dhe ekipet e tjera të emergjencës.

Ende nuk dihet nëse ka viktima.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.