6fda074b c210 4ef9 9be8 bca91a4abad91 560x360 - Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur në mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Lexues të Express kanë dërguar fotografi ku shihet një person i shtrirë në tokë.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur policia si dhe ekipet e tjera të emergjencës.

Ende nuk dihet nëse ka viktima.