WP 2 - Aksident në Ferizaj, të përfshira pesë vetura (VIDEO)

Dje rreth orës 13:00, ka ndodhur një aksident në Ferizaj, ku ishin të përfshira pesë vetura.

Rastin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ku thotë se si pasojë e aksidentit pësuar lëndime të lehta dy persona.

Tutje, Gashi thotë se ka pasë dëme materiale, ndërsa pas ndihmës së parë janë liruar për në shtëpi pesë persona.

Indeksonline ka siguruar edhe pamje nga momenti i aksidentit, ku shihet teksa një veturë godet veturat e tjera.

“Rasti përcillet për në Gjykatë”, përfundoi ai.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.