36741716 2292975214076058 547488745465577472 n1 560x416 - Aksident në magjistralen Ferizaj-Gjilan, vetura përfundon jashtë rrugës (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Ferizaj-Gjilan.

Aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave përderisa njëra prej tyre ka përfunduar jashtë rrugës, gjë që vërehet edhe në një fotografi.

36741716 2292975214076058 547488745465577472 n1 1 - Aksident në magjistralen Ferizaj-Gjilan, vetura përfundon jashtë rrugës (Foto)

Nuk dihet për të lënduar përpos dëmeve materiale të shkaktuara në veturë.Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe Policia e Kosovës.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.