almeda abazi do te linde djale 560x416 - Almeda Abazi do të lindë djalë

Ditë më parë u raportuara se modelja shqiptare, Almeda Abazi, është shtatzënë dhe do të bëhet nënë.

Bukuroshja, e cila së fundmi e ka provuar veten edhe në këndim, është e martuar me aktorin e famshëm turk, Tolgahan Sayisman.

Çifti i njohur gjatë një kontrolli në spital kishin marrë lajmin se do të bëhen prindër.

Lexo po ashtu:

Këto ditë, Almeda dhe Tolgahan kanë mbajtur një festë me familjarët dhe miqtë, dhe me këtë rast e kanë treguar edhe gjininë e fëmijës.

almeda abazi do te linde djale - Almeda Abazi do të lindë djalë

(Foto: InstaStory/Almeda92)

Në profilin e saj në InstaStory, modelja i ka publikuar disa fotografi dhe video, ndërsa në njërën prej tyre tregohet gjinia e fëmijës në pritje.

“Është djalë”, shkruan në anglisht mbi njërin prej imazheve të postuara.

“Alabama” është titulli i këngës së parë në karrierën e Almeda Abazit që u lansua në gjuhën angleze. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.