shikoni stupcat drejtperdrejt tani 560x416 - Shikoni Stupcat drejtpërdrejt tani
shikoni stupcat drejtperdrejt tani - Shikoni Stupcat drejtpërdrejt tani

Siç e dimë, “Tre pleqtë” shfaqet drejtpërdrejt çdo të diel në ora 19:00 në GjirafaVideo.

Çdo herë po sjellin humor me tema të ndryshme me personazhet e tyre të famshme Ilmia, Avdia dhe Ruzhdia.

E veçantë e këtij emisioni është që shfaqet vetëm një herë dhe nuk përsëritet më, andaj mos e humbisni, po ashtu ka dhe kuiz, ku regjistroheni dhe bëheni pjese e kuizit online.

Vendi i parë fiton orë dhe dy vendet tjera kupon për blerje online.

Klikoni në këtë link për ta shikuar: https://video.gjirafa.com/ilmia-avdia-ruzhdia-drejtperdrejt-kuiz-episodi-4

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.