amber heard nuk e di se pse po me terheqin femrat 560x416 - Amber Heard: Nuk e di se pse po më tërheqin femrat
amber heard nuk e di se pse po me terheqin femrat - Amber Heard: Nuk e di se pse po më tërheqin femrat

Amber Heard mori vëmendjen e publikut falë filmit “Rum Diaries”, në të cilën luajti krahas Johnny Deppit, me të cilin më vonë u martua.

Një marrëdhënie pesëvjeçare me fotografin Tasya van Ree ishte ndërprerë, ashtu sikurse lidhja e aktorit me Vanessa Paraden.

Çifti u martua, por shpejt u ndanë gjersa dyshohet se Depp e kishte rrahur aktoren e famshme.

Amber tani në një intervistë për revistën Maria Claire pohoi se femrat janë më të mira si partnere.

“Kam më shumë shije kur bëhet fjalë për femrat. Dhe lumturi. Nuk e di se çfarë saktësisht më tërheq, ndoshta një marrëdhënie e shëndetshme”, tha aktorja që pas Deppit ishte në lidhje me Elon Musk dhe Vito Schnabel.

Amber ka zbuluar se ishte cak i kritikave të komunitetit LGBT për shkak të lidhjes me aktorin hollivudian, por gjithashtu shtoi se ndërkohë e kishte zbuluar se Depp ishte homoseksual.

“Një mikeshë më luti që të dal me atë në një darkë sepse e vlerëson jetën private. Ai e fshehu se ishte homoseksual”, ka thënë Amber nuk për të zbuluar se kush është ajo. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.