antwa kete jave sjell cest la vie 560x416 - ANTWA, këtë javë sjell ‘Cest La Vie’
antwa kete jave sjell cest la vie - ANTWA, këtë javë sjell ‘Cest La Vie’

Rep artisti ANTWA i cili jeton ne Gjenevë të Zvicrës dhe veçohet për mënyrën e të kënduarit në gjuhën frënge, këtë javë do të sjellë projektin e tij të ri me titull ‘Cest La Vie’ (Kjo është Jeta).

Ka pak muaj që ai është nën menaxhimin e kantautorit Blero, siç shihet edhe në ‘coming soon’, Blero, është pjesë e vidoklipit, mirëpo a është pjesë edhe e këngës, këtë do ta kuptojmë gjatë kësaj jave.

Videoklipi i këngës është realizuar nga BUG Production, tekstin e këngës e ka bërë Antwa dhe Lorik Zhuja, muzikën Egzon Surkishi dhe mix & master Cekic. Producent ekzekutiv i projektit është Blero Muharremi.

Ajo që vlen të theksohet është fakti që ANTWA fuqishëm është duke depërtuar në skenën tonë muzikore. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.