w 99 560x374 - Arrestohet ferizajasi, kërcënoi me thikë dy vëllezërit e tij

Një person ka kërcënuar me thikë dy vëllezërit e tij në Ferizaj. Ata jetonin në një shtëpi të përbashkët.

Ai është arrestuar nga Policia e Kosovës në mbrëmjen e së dielës.

Me vendim të prokurorit kujdestar të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policorë për 48 orë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte kanosur me një thikë dy vëllezërit e tij me të cilët jetojnë së bashku në një shtëpi të përbashkëte. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policorë për 48 orë”, thuhet në raportin 24 orësh.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.