policia 1531 46681 560x347 - Arrestohet kroati në Ferizaj, posedonte marihuanë

Në rrugën e “Reçakut” në Ferizaj është arrestuar i dyshuari mashkull K/Kroat.

Personit në fjalë gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.47 gram, njofton raporti policor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.