policia 1531 46681 560x347 - Arrestohet kroati në Ferizaj, posedonte marihuanë

Në rrugën e “Reçakut” në Ferizaj është arrestuar i dyshuari mashkull K/Kroat.

Personit në fjalë gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.47 gram, njofton raporti policor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.