arrest 750x4211 560x416 - Arrestohet një person në Ferizaj pasi bashkëjetoi me një të mitur

Një person i minoritetit ashkali është arrestuar në Ferizaj pasi kishte bashkëjetuar me një të mitur, ka njoftuar Policia e Kosovës,

Ai me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Ashkali, pasi që i njëjti ka bashkëjetuar me viktimën e mitur femër K-Ashkalike. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njoftohet në raportin 24-orësh.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.